Dvojkrídlové brány a bránky

DVOJKRÍDLOVÁ BRÁNA RUČNÁ A S POHONOM

CHARAKTERISTICKÉ VLASTNOSTI

  • Dvojkrídlové brány s pevnou konštrukciou montované na systémové oceľové alebo murané stĺpiky prostredníctvom montážnych platničiek
  • Krídla sa pohybujú na závesoch umiestnených v osi brán
  • V závislosti od druhu výplne tvoria oceľové profily alebo tyče
  • Symetrické krídla; pasívne krídlo má západku
  • Ručné brány sú vybavené zámkom a západkou blokujúcou pasívne krídlo do podlahy
  • V bránach s pohonom nie je zámok ani západka, blokačnú funkciu plní pohon

MONTÁŽNE PODMIENKY

Montážne rozmery a ich označenie potrebné pre správny výber a montáž dvojkrídlových brán – brány pravé, pohľad zvnútra.

So – šírka medzi stĺpikmi (rozmer na objednávku)
H – výška krídla brány (rozmer na objednávku)

DVOJKRÍDLOVÁ SKLADACIA BRÁNA

Skladacia brána pozemku je dokonalým riešením, ktoré sa osvedčí všade tam, kde podmienky zástavby neumožňujú montáž posuvnej alebo dvojkrídlovej brány, napr. na krátkych príjazdových cestách. Otvára sa až dva krát rýchlejšie ako dvojkrídlová brána rovnakej šírky. Ak si zvolíte skladaciu bránu WIŚNIOWSKI, získate istotu, že bude bezpečná pre vás aj vašich blízkych. Je v súlade s CPR a MD, čo potvrdzujeme značkou CE.

Môže byť namontovaná na oceľových i betónových stĺpikoch, na výber sú varianty s uzavretou konštrukciou z kolekcie: CLASSIC, LUX a MODERN šírky 3 a 6 m. Táto brána je dostupná iba vo variante s pohonom.

POHĽAD OD POZEMKU

BRÁNKY

CHARAKTERISTICKÉ VLASTNOSTI:

 

  • Bránky s pevnou konštrukciou montované na systémové oceľové alebo murané stĺpiky prostredníctvom montážnych platničiek
  • Krídlo sa pohybuje na závesoch umiestnených v osi brán.
  • V závislosti od vzoru výplne tvoria oceľové profily alebo tyče

MONTÁŽNE PODMIENKY

Montážne rozmery a ich označenie potrebné pre správny výber a montáž bránky – pohľad zvnútra.

So – šírka medzi stĺpikmi (rozmer na objednávku)

H – výška krídla brány (rozmer na objednávku)

OCHRANA PROTI KORÓZII

TRVAJÚCA KVALITA NA DLHÉ ROKY

Všetky prvky oplotenia WIŚNIOWSKI sú podrobené najlepším protikoróznym postupom, akými sú zinkovanie a práškové lakovanie. Zinkový povrch sa získava v procese ponárania chemicky čistenej konštrukcie v kvapalnom zinku, čo chráni prvky oplotenia WIŚNIOWSKI pred koróziou celé desaťročia.

EFEKTÍVNA OCHRANA

Zinkovanie je ekonomicky efektívnou technikou nielen v procese vytvárania, ale aj používania. Zinkované oplotenia WIŚNIOWSKI nepotrebujú údržbu svojho laku mnoho rokov. V priebehu nie je potrebné starať sa o ochranu prvkov pomocou drahých prostriedkov, ktoré treba používať u tradičných oplotení. Zinkovaná oceľ môže byť recyklovaná, neznečisťuje a ani nezaťažuje životné prostredie.

SYSTÉM DUPLEX - DVOJITÁ OCHRANA

Kombinácia vlastností zinkovaného a lakového povrchu v systéme DUPLEX od WIŚNIOWSKI. Po celý čas, nezávisle od počasia, máme istotu, že oplotenie WIŚNIOWSKI bude mať estetický vzhľad. Používanie farebnej palety RAL umožňuje výber vhodnej polyesterovej farby, ochranného povrchu. Umožňuje výrazné predĺženie životnosti oplotenia.

OVERENÉ V KAŽDÝCH PODMIENKACH

Proces zinkovania WIŚNIOWSKI je v súlade s európskou normou PN-EN ISO 1461, ktorá zaručuje príslušnú kvalitu zinkovaných výrobkov. Zinkovaný povrch je odolný voči vysokým a nízkym teplotám a UV žiareniu, vďaka týmto vlastnostiam zaručuje optimálnu protikoróznu ochranu oceľových povrchov.