Tienenie

Tienenie na mieru – do domácnosti aj kancelárie

Tieniaca technika poskytuje nielen požadované zatienenie, ale dokáže ochrániť váš majetok pred poveternostnými vplyvmi a ušetriť peniaze za energie. Ponúkame široké možnosti interiérového aj exteriérového zatienenia v rôznych dizajnových riešeniach. Vyberte si ideálnu tieniacu techniku pre váš dom, byt, alebo firmu a užite si slnečné lúče v presne takej miere, v akej si prajete.

 

Zháňate funkčné a zároveň moderné zatienenie interiéru? V ponuke nájdete vkusné látkové rolety aj žalúzie vhodné pre alergikov. Útulný domov vykúzlite s pomocou skladaných žalúzií Plisse, elegantné japonské steny zasa využijete ako predel veľkých miestností.

 

S produktmi tieniacej techniky do exteriéru zabezpečíte svoju nehnuteľnosť a zabránite jej prehrievaniu. Vyberte si z ochranných predokenných žalúzií a zvuky tlmiacich roliet, či nadčasových screenových roliet, ktoré Vás neochudobnia o výhľad. Nájdete tu aj markízy a zatienenie pre zimné záhrady vo forme veránd s ručným či motorickým ovládaním. Novinkou sú bioklimatické pergoly. V boji proti nechcenému hmyzu Vám potom pomôžu siete do okien.

 

Pre inšpiráciu odporúčame pozrieť našu galériu.

Vonkajšie

ŽALÚZIE

Predokenné

ROLETY

Rolety typu

SCREEN

Terasové, košové

MARKÍZY

Elegantné

PLISSE

Okenné, dverové, plisové

SIETE
PROTI HMYZU

Horizontálne, vertikálne, vnútorné

Žalúzie

Látkové

ROLETY

Tienenie pre

VERANDY

Bioklimatické

PERGOLY

Moderné

JAPONSKÉ STENY